Obsah
Sociální média prošla v posledních letech dlouhou cestou. Dnes existují aplikace pro téměř cokoli, včetně těch, jako je WhatsApp, které vám umožní spojit se se dvěma nebo více lidmi najednou. Jednou z hlavních funkcí těchto aplikací pro rychlé zasílání zpráv je to, že umožňují velkým skupinám hovořit a konverzovat současně. Tyto aplikace, známé jako skupinové zprávy, je nabízejí ve výchozím nastavení bez nákladů. Vzhledem k konkurenční povaze tohoto odvětví existuje několik aplikací, které plní podobnou funkci.
S ohledem na to je důležité vybrat si tu nejlepší aplikaci skupinového chatu, která vyhovuje vašim požadavkům. Vzhledem k množství aplikací tam může být docela obtížné oddělit dobré aplikace od těch hrozných. Pomůžeme vám zde tedy mluvit o pěti nejlepších aplikacích, které nabízejí skupinové zprávy. Je zřejmé, že jste možná slyšeli o některých z těchto aplikací, protože jsou celosvětově nesmírně populární.
Pojďme se tedy podívat na některé z nejlepších aplikací pro skupinové zasílání zpráv v tomto roce.
Nejlepší aplikace pro zasílání skupinových zpráv
1. WhatsApp
WhatsApp Messenger, jedna z nejpopulárnějších aplikací a pravděpodobně nejlepší aplikace pro skupinový chat, je první volbou pro rychlé zasílání zpráv pro miliony uživatelů po celém světě. Jeho multiplatformní povaha umožňuje uživatelům různých mobilních operačních systémů spojit se do jedné aplikace. Vzhledem k tomu, že společnost WhatsApp byla koupena společností Facebook před několika lety, exponenciálně vzrostla, pokud jde o tržní podíl, i když její vzestup byl vždy na kartách před akvizicí. Ve výchozím nastavení se zde nabízejí skupinové zprávy a kontakty se synchronizují přes telefonní čísla. Můžete se zaregistrovat do WhatsApp jednoduše tím, že požádáte o jednorázové heslo k registrovanému mobilnímu číslu.
Poté najdete všechny kontakty na WhatsApp v jednom seznamu přímo v aplikaci. Kontakty vám mohou přímo posílat zprávy nebo vás přidávat do skupin. Správce skupiny může rozhodnout, kdo může v tomto procesu komunikovat a zveřejňovat nebo rušit omezení. WhatsApp Messenger je zdarma ke stažení v obchodě Google Play.
Stáhněte si jej zde: zde
2. Telegram
Ještě další oblíbená aplikace pro zasílání rychlých zpráv, Telegram, přímo soutěží s WhatsApp o sdílení trhů. Ačkoli to není nikde tak dobře známé jako WhatsApp, Telegram je tu už nějakou dobu. Jednou z největších vlastností Telegramu, když vyšel poprvé na povrch, byla skutečnost, že všechny chaty na platformě byly šifrovány end-to-end, což znamená, že nikdo nemůže číst vaše zprávy, ani Telegram. Tato funkce se od té doby dostala do téměř každé aplikace pro rychlé zasílání zpráv, včetně WhatsApp.
Uživatelské rozhraní Telegramu se mírně liší od uživatelského rozhraní WhatsApp s barevným schématem na tmavší straně. To může být u zákazníků hit nebo miss, ačkoli Telegram vám umožňuje upravovat nebo měnit motivy podle vašich představ. Lze zde snadno vytvářet skupiny, což vám umožní mluvit s téměř kýmkoli na planetě pomocí smartphonu nebo počítače. Telegram je také jednou z mála aplikací, která poskytuje robustní desktopovou aplikaci. Na rozdíl od WhatsApp může Telegram pracovat s uživatelským jménem a heslem a nevyžaduje připojení telefonního čísla. To znamená, že aplikaci můžete dokonce použít na standardním tabletu. Telegram je zdarma ke stažení v obchodě Google Play.
Stáhněte si jej zde: zde
3. Uvolněte se
Slack je podniková aplikace, kterou společnosti používají ke správě pracovního toku a lepší komunikaci s týmy. Dodává se s šifrováním dat, což znamená, že nikdo, dokonce ani váš nadřízený, nemůže číst vaše zprávy, pokud se rozhodnete své informace nesdílit. Vzhledem k povaze aplikace je vhodnější pro atmosféru na pracovišti, zejména pro jednotlivé uživatele.
Firmy mohou ze Slacku značně těžit, když povolí určité funkce, které jiné aplikace neposkytují. Slack se používá hlavně na počítačích a aplikace se často aktualizuje o jakékoli změny a opravy chyb. Mobilní aplikace je docela slušná a synchronizuje zprávy s klientem pro stolní počítače, aby byla zajištěna kontinuita. Slack je možná jedna z mála aplikací, které se dostaly do popředí díky svým funkcím skupinových zpráv. Jednotlivé účty jsou podporovány, ale k odemčení všech funkcí budou muset obchodní účty platit za předplatné. Slack je zdarma ke stažení v obchodě Google Play.
Koupit nyní: zde
4. Google Hangouts
Tato aplikace je možná oblíbená jako přepracovaná verze Google Talk, jednoho z prvních klientů IM, který vzal internet útokem. U služby Hangouts však Google věci výrazně změnil. Uživatelské rozhraní se změnilo a aplikace nyní používá zcela zelené uživatelské rozhraní. Protože se synchronizuje s vaším účtem Google, můžete pomocí služby Hangouts hovořit s kýmkoli, kdo má účet Gmail nebo Google. Vytváření skupin je stejně snadné, protože vám umožňuje hovořit s více kontakty najednou.
Google Hangouts také přichází s funkcemi, jako je hlasové volání a videohovory, zatímco jej můžete také použít místo standardního telefonu (pomocí aplikace Hangouts Dialer). K používání těchto funkcí však budete muset zaplatit za předplatné. Zde jsou k dispozici funkce individuálního a skupinového chatu zdarma, takže je dobré jít hned po otevření aplikace. Služba Hangouts je ve výchozím nastavení k dispozici téměř na každém smartphonu nebo tabletu s Androidem, ale pokud tomu tak není, nezapomeňte si ji stáhnout z Obchodu Play.
Stáhněte si jej zde: zde
5. GroupMe
Tato bezplatná aplikace je navržena speciálně pro skupinové chaty. Dodává se s možností registrace pomocí vašeho telefonního čísla nebo pouze e-mailu. Kromě toho, pokud kontakt není na GroupMe, může se ke konverzaci připojit pomocí SMS a zajistit, aby z chatování nikdo nevynechal. GroupMe také přichází s webovým klientem na groupme.com, takže máte možnost mluvit se svými přáteli a rodinou, aniž byste kdy potřebovali telefon.
Je to jednoduchá aplikace a dělá to, co má dělat. Pokud tedy potřebujete skupinové zprávy, důrazně doporučujeme vyzkoušet GroupMe. Aplikace také přichází s několika exkluzivními emodži, které vašim chatům dodávají více chuti.